.

איך לייצר תוכן איכותי לילדים ולהתפרנס מזה?

מי אני? 

שמי רויטל רפאלי ובשנת 2003 התחלתי את העסק שלי לתאטרוני סיפור לילדים. במהלך השנים העסק גדל והתחלתי להכשיר מדריכים וזכיינים והיום אני מעבירה קורס ליווי מיוחד שמלמד אנשים שיש להם חיבור לילדים וכשרון ויצירתיות- איך לייצר תוכן איכותי ויחודי ולבנות מזה עסק. הכנתי מתנה- שלושה סרטונים שבהן תראו מהם השלבים ביצירת עסק כזה. אני מלווה ועוזרת למי שרוצים לייצר עסק כזה אבל בדרך מתעכבים או מתבלבלים ואני שם כדי לעזור להגיע לחזון. 

מה תלמדו משלושת הסרטונים? 

בסרטון הראשון אסביר מהו תוכן יחודי ואיך מוצאים אותו, בסרטון השני אני אעבור על השלבים ליצירת תוכן שניתן לשווק אותו ובסרטון האחרון אסביר כיצד משווקים תוכן לגני ילדים , מתנס"ים וספריות. אני גם אסביר איך ניתן לקבל ממני עזרה וליווי לאורך התהליך. 

נשמע מעניין, מה זה קורס הליווי ? 

הקורס: "כיצד לייצר תאטרון סיפור ייחודי ולהתפרנס ממנו " הוא קורס דיגיטלי שמגיע אלייך למחשב, ובו  יש ליווי של כל התהליך- הכנת תוכן ייחודי לילדים: הצגה או סדנא או תאטרון סיפור וגם איך לשווק אותו ולהתפרנס ממנו. הקורס בנוי מששה שעורים שכוללים מטלות שמהן ניתן לקבל פידבק על מנת לדייק את התוכן שיצרת לילדים. בנוסף מקבלים בקורס עוד קורס שלם על איך לשווק את המוצר שלך כך שבאמת אפשר להתפרנס מזה. כל הפרטים על הקורס כאן

 אני רוצה עוד מידע על הקורס

מלאו את טופס ההרשמה ונציג שלנו ייצור אתכם קשר עוד היום!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.